Ana sayfa

Guangzhou Snuglane Industries Inc. şirket Profili

şirket Profili

Guangzhou Snuglane Industries Inc,2013 yılında oluşturulan, Uzmanlık alanımız Rattan Hasır Mobilya, Rattan Hasır Sandalyeler, Rattan Hasır Kanepeler, Açık Şezlonglar, Rattan Bar Tabureleri, Bistro Masa ve Sandalyeler, Kahve Çay Masası, Bahçe Mobilya Takımları, Bahçe Yemek Sandalyeleri, Bahçe Takımı, Ücretsiz Ayakta Şemsiye, Veranda Asma Sandalyeler, Açık Taşınabilir Plastik Katlanır Masa ve Sandalyeler, OEM / ODM projesine özel su geçirmez Katlanır Dış Mekan Matı Kazan kazan işbirliğinin değerini ve müşterilerimize yüksek kalitede en rekabetçi ürünleri sunma olasılığını biliyoruz .

Eşsiz üretim tesisimiz, yüksek kaliteli ürünler üretme ve mevcut çözümler oluşturma yeteneğine sahiptir. OEM / ODM Üretim hattımızla güncelledik, üretim kapasitemiz arttı, bu da müşterilerimizin acil ihtiyacını karşılamaya ve zamanında hızlı teslimat yapmamıza neden oluyor.Kesinlikle ürün maliyetlerimizi buna göre düşürebiliyor ve daha fazlasını bırakabiliyoruz. müşterilerimize kar.

Bizim sözümüztüm ayrıntıların kontrolünü elinizde tutarken projenize (Özel tasarım ve parti ve etkinlikler için benzersiz istek vb.) rehberlik etmektir.İhtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan tek elden bir hizmet oluşturmak için çözümler sunarken, proje için doğru tasarımı seçmenize yardımcı olacağız.

 

SNUGLANE ile rahat zaman, Rahat yaşam.

 

 

Çin Guangzhou Snuglane Industries Inc. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

    2013 yılında oluşturulan Guangzhou Snuglane Industries Inc., Uzmanlık alanımız Rattan Hasır Mobilya, Rattan Hasır Sandalyeler, Rattan Hasır Kanepeler, Açık Şezlonglar, Rattan Bar Tabureleri, Bistro Masa ve Sandalyeler, Kahve Çay Masası, Bahçe Mobilya Takımları, Bahçe Yemek Sandalyeleridir. , Bahçe Seti, Serbest Daimi Şemsiye, Veranda Askılı Sandalyeler, Açık Taşınabilir Plastik Katlanır Masa ve Sandalyeler, OEM / ODM projesine özel su geçirmez Katlanır Dış Mekan Matı Kazan kazan işbirliğinin değerini ve en rekabetçi ürünleri sunma imkanını biliyoruz. müşterilerimize yüksek kalite.

Guangzhou Snuglane Industries Inc. Guangzhou Snuglane Industries Inc. Guangzhou Snuglane Industries Inc.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SNUGLANE

No. Çalışanları : 180~230

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 90% - 100%